Meedenkers gevraagd!

Veilige plaats voor iedereen – meedenkers gevraagd!
 
Het lijkt zo vanzelfsprekend. In onze gemeente voel je je veilig. Leden behandelen elkaar met respect. Mensen met speciale taken en opdrachten maken geen gebruik van hun machtspositie ten koste van anderen. Kinderen en jongeren kunnen ongestoord meedoen. Helaas gaat dat niet altijd en overal op. Ongewenste intimiteiten en situaties van misbruik komen ook binnen de PKN voor.
De gemeente moet een veilige plaats zijn voor iedereen. Om dat te zijn én te blijven zijn we op zoek naar ongeveer vier gemeenteleden die over dit thema willen meedenken. Samen maken we een (concept)beleidsplan voor onze gemeente waarin we beschrijven hoe wij werken aan een veilige gemeente, hoe we bewustzijn creëren en welke afspraken we daarover maken.
Uiteraard is ook een item: hoe houden we dit levend. Want alleen op papier zetten, daarmee zijn we er niet.
 
Ben jij geïnteresseerd om hierover mee te denken of wil je meer weten? Ik kom graag in contact met je.
 
Namens het College van Kerkrentmeesters
Carolien de Jong – caroliendejongmaliepaard@gmail.com
 
 

Geplaatst op: 
vrijdag, 31 mei, 2019