Zingen in de zomerzon met Laudate

In de zomer van 2018 hebben een aantal leden van Cantorij Laudate meegewerkt aan vieringen in een aantal zorgcentra. Onder de bewoners bevonden (èn bevinden) zich gemeenteleden van onze kerk. Dat waren mooie ‘samen-zingende’ ontmoetingen.
Ook in deze zomer, die wat betreft het weer al volop meedoet, willen we als cantorij – als ‘actief’ onderdeel van onze gemeente – weer gaan zingen op verschillende locaties.
Als belangstellend gemeentelid kunt u zich bij ons voegen. Voor een tweetal locaties kunnen we nog meezingers gebruiken.

Onderstaand de locaties, data en tijden van aanvang en van de repetities vooraf:
- Vrijdag 23 augustus gaan we zingen in de Dillenburg, Dennenlaan 2, 3851 PA. Aanvang: 18.30 uur. Een half uur voor aanvang aanwezig zijn. Repetitie op woensdag 21 augustus van 19.30-20.30 uur in de Maranathakerk.
- Vrijdag 6 september zingen we in de Amaniet, Varenlaan 129, 3852 CP. Aanvang: 18.30 uur. Een half uur voor aanvang aanwezig zijn. Een avondmaalsviering. Voorganger: ds. Sjaak Teuwissen. Repetitie op dinsdag 3 september van 19.00-20.00 uur.

Opgave bij Foekje Snippe via email: foekje.snippe@gmail.com . Graag vroegtijdig opgeven i.v.m. beschikbaarheid bladmuziek.

Van harte welkom namens de leden van Laudate,
Foekje Snippe en Harma Tip
 
 

Geplaatst op: 
woensdag, 26 juni, 2019